Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Boby-Kolonia - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna Opole Lubelskie

Opole Lubelskie(Boby-Kolonia + 16 km)

25 000 zł2 144 m² 11,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o pow.2144mkw położona w południowo-wschodniej części Opola Lubelskiego. Działka położona przy drodze utwardzonej. W bezpośrednim sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Franciszków

Franciszków(Boby-Kolonia + 25 km)

110 000 zł6 738 m² 16,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka franciszków - gmina strzyżewice Na sprzedaż działka położona w miejscowości Franciszków. Działka znajduje się w spokojnej okolicy ku końcu przylegająca do lasu. Sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bychawska

Niedrzwica Duża(Boby-Kolonia + 25 km)

242 000 zł1 705 m² 141,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na nowopowstającym osiedlu, blisko centrum niedrzwicy dużej! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1705 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dzikowskiego

Urzędów(Boby-Kolonia + 7 km)

275 000 zł2 498 m² 118,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w centrum Urzędowa, niedaleko drogi ekspresowej S19 Nieruchomość położona w cichej okolicy w dolinie rzeki Urzędówki. Cena tylko 118 zł/m2 Średnia szerokość: 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kopernika

Bełżyce(Boby-Kolonia + 23 km)

329 000 zł4 517 m² 72,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę przy ul. Kopernika w Bełżycach. Lokalizacja: ul. Kopernika, bełżyce Wzgórze Szczegóły nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Podole

Podole(Boby-Kolonia + 25 km)

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Podole w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów. Działka o powierzchni 13,4 ara. Kształt trójkąta o boku około 60 metrów. Dostęp do drogi z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Wesoła

Karczmiska Drugie(Boby-Kolonia + 25 km)

60 000 zł1 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości budowlanej położonej w Karczmiskach Drugich przy ul. Wesołej 48 o powierzchni ok. 1500 mkw z przeznaczeniem w planie pod zabudowę. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Karczmiska Pierwsze

Karczmiska Pierwsze(Boby-Kolonia + 24 km)

120 000 zł17 447 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rekreacyjna 1,7 ha, położona na zaciszu, 10 minut od Kazimierza Dolnego. Opis działki: - bardzo duża działka usytuowana w malowniczej okolicy Karczmisk. - na terenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadstawna

Niedrzwica Duża(Boby-Kolonia + 25 km)

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana , o powierzchni 1000 m2 , położona w Niedrzwicy Dużej, przy ul. Nadstawnej. W pobliżu rzeka, stawy, tereny uprawne oraz nowa zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Annopol

Annopol(Boby-Kolonia + 22 km)

420 000 zł9 900 m² 42,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana ogrodzona o powierzchni 0,99ha, położona przy drodze głównej asfaltowej Annopol ( Rachów Nowy). Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Boby-Kolonia

Boby-Kolonia,lubelskie

89 000 zł2 600 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z młynem o pow. 26 arów położona w miejscowości Boby - Kolonia gm. Urzędów. Działka została oznaczona numerem ewidencyjnym 382/2, jej wymiary to 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Boby-Kolonia

Boby-Kolonia,lubelskie

165 000 zł2 600 m² 63,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa o powierzchni 2600 m2, zabudowana piętrowym budynkiem komercyjnym. Część działki, tj. około 1800m2 przeznaczona jest pod: uk - usługi kultury ut - usługi turystyki ur - usługi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij